fbpx

Medical biologist Monika Miškinytė


Specializācija
: medicīniskā bioloģe

Svešvalodas: angļu valoda

Izglītība

– 2016. gadā maģistra grāds medicīniskajā bioloģijā Viļņas Universitātes Medicīnas fakultātē.
– 2014. gadā bakalaura grāds sabiedrības veselībā Viļņas Universitātes Medicīnas fakultātē.

Kvalifikācija, apmācības

– 2014. gadā uzstājās ar prezentāciju ”Baktēriju rezistences pret antibiotikām nacionālās īpatnības” konferencē “Zinātne dabaszinātņu fakultātē”.
– 2012. gadā iesniedza kopsavilkumu 22. Eiropas klīniskās mikrobioloģijas un infekciozo slimību kongresā “Karbapenema rezistenta Acinetobacter baumannii Lietuvas slimnīcās”.
– 2012. gadā kopā ar citiem autoriem sagatavoja rakstu: Povilonis J., Seputiene V., Krasauskas R., Juskaite R., Miskinyte M., Suziedelis K., Suziedeliene E.: “Karbapenema rezistentu Acinetobacter baumannii izplatība, pārnēsājot plazmīdas ar diviem gēniem un iekodējot OXA-72 karbapenēmāzi Lietuvas slimnīcās”; Journal of antimicrobial chemotherapy.
– 2012. gadā piedalījās projektā “Studentu zinātnisko aktivitāšu veicināšana”, kuru organizēja Lietuvas Zinātnes padome.
– Kopš 2011. gada veic pētījumus Viļņas Universitātes Dabaszinātņu fakultātes Molekulārās bioloģijas laboratorijā.

Profesionālā pieredze

– Kopš 2016. gada strādā par medicīnisko bioloģi Bērnu slimnīcas Laboratorijas diagnostikas departamentā, kas ir Viļņas Universitātes slimnīcas Sanitārās klīnikas filiāle.
– Kopš 2016. gada strādā UAB “Imunodiagnostika“ laboratorijā par medicīnisko bioloģi. Viņa ir atbildīga par jaunu laboratorisko testu ieviešanu (šobrīd kopā ar “Imunodiagnostika“ komandu izstrādā un ievieš “Allergomedica” programmu), šādu testu izpildi, kā arī par testu kvalitātes apliecināšanu un nemitīgu attīstību.

  • Medicinos biologė Monika Miškinytė

Piesakies uz alerģijas pārbaudēm tev saprotamā valodā.

Scroll to Top