Kontakti

Sazinies ar mums:


Informācija par mūsu laboratoriju, kurā izstrādāta Allergomedica programma

Moletu str. 16, Didzioji Riese, Vilnius District

Tālruņa numurs.: +370 640 65680

E-pasts: info@allergomedica.lt

UAB „Imunodiagnostika“
Uzņēmuma kods: 303064228
PVN identifikācijas numurs: LT100008020911
E-pasts: info@imunodiagnostika.lt

Lai pārbaudītu uz ko jums ir alerģija ar Allergomedica programmu, jūs variet nodot asins analīzi Nacionālā medicīnas dienesta laboratorijās visā Latvijā.

Mūsu partneri

Riga, Biķernieku iela 25A

Tālruņa numurs.: +371 67143756
Tālruņa numurs.: +371 67144015

E-pasts: info@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8.00-18.00 VI 9.00-14.00

Riga, Mārupes iela 1a

Tālruņa numurs.: +371 67304203

E-pasts: marupes1a@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8:00 - 16:00

Riga, Maskavas 122/128

Tālruņa numurs.: +371 67399800

E-pasts: bikurholim@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 7.30-15.30

Riga, Miera iela 45

Tālruņa numurs.: +371 67011202

E-pasts: dz.nams@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-VII Diennakts

Riga, Skolas iela 22

Tālruņa numurs.: +371 67686705
Tālruņa numurs.: +371 67274114

E-pasts: skolas22@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 7.30 - 13.00 un 13.30 - 15.30

Ādaži, Gaujas iela 13/15

Tālruņa numurs.: +371 67997573

E-pasts: adazi@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8:00-16:00

Aizkraukle, IGA centrs “Āboliņi”

Tālruņa numurs.: +371 65167968

E-pasts: aizkraukle@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8:00-16:00

Daugavpils, Cietokšņa iela 15-2

Tālruņa numurs.: +371 65420670

E-pasts: daugavpils@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8.00-16.30

Daugavpils, Cietokšņa iela 44

Tālruņa numurs.: +371 65449820

E-pasts: cietoksna44@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: P., O., C.: 8.00-16.00 T., Pk.: 7.00-15.00

Daugavpils, Valkas ielā 3

Tālruņa numurs.: +371 65449028

E-pasts: valkas3@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 07.00-13.00

Cēsis, Slimnīcas iela 9

Tālruņa numurs.: +371 64125301

E-pasts: cesis@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: P. Pk.: 8.00-14.00; O. T. C.: 8.00-16.00

Cēsis, Kr. Valdemāra iela 13

Tālruņa numurs.: +371 64176052

E-pasts: valdemara13@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 07.00-14.00

Dobele, Brivības iela 11a

Tālruņa numurs.: +371 63783303

E-pasts: dobele@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 07.30 - 15.30

Jelgava, Raiņa ielā 18

Tālruņa numurs.: +371 63081077

E-pasts: jelgava@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8.00-16.00

Jūrmala, Dubultu prospektā 19

Tālruņa numurs.: +371 67747921

E-pasts: dubulti@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 08.00 - 16.00

Liepāja, Slimnīcas iela 25

Tālruņa numurs.: +371 63403437

E-pasts: slimnicas25@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8.00-16.00 VI 9.00-14.00

Liepāja, Slimnīcas iela 25

Tālruņa numurs.: +371 63403268

E-pasts: liepaja@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8.00-16.00

Liepāja, K. Zāles laukums 2

Tālruņa numurs.: +371 63423550

E-pasts: zales.laukums@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 7.00-15.00

Liepas pag., Priekuļu novads, Rūpnīcas ielā 8

Tālruņa numurs.: +371 64174505
Tālruņa numurs.: +371 20276750

E-pasts: zales.laukums@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: O., T., C.: 7.30-12.00

Madona, Saules ielā 4a (t/c “KONZUMS” 2.stāvā)

Tālruņa numurs.: +371 25728072

E-pasts: madona@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: P., O., C., Pk.: 8:00 - 14:30; T.: 8:00 – 18:00

Salaspils, Lauku iela 8

Tālruņa numurs.: +371 67800754

E-pasts: salaspils@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: P. O. T. C.:7.00-16.00; Pk.: 7.00-15.30

Saulkrasti, Ainažu iela 34

Tālruņa numurs.: +371 67951285

E-pasts: saulkrasti@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 7.30-15.30

Sigulda, Raiņa iela 5a

Tālruņa numurs.: +371 67809993

E-pasts: sigulda@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 08.00 - 16.00

Smiltene, Dakteru iela 14

Tālruņa numurs.: +371 28348895

E-pasts: smiltene@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8:00 – 15:00

Ogre, Malkalnes prospekts 38A

Tālruņa numurs.: +371 65044005

E-pasts: ogre@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 07.00-15.00

Talsi, Jaunā iela 23, Talsi

Tālruņa numurs.: +371 28698825

E-pasts: talsi@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 7:00-15:00

Tukums, Raudas iela 4

Tālruņa numurs.: +371 63188055

E-pasts: tukums@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 7:00-15:00

Ventspils, Saules ielā 19

Tālruņa numurs.: +371 63637770

E-pasts: ventspils@nms-laboratorija.lv
Darba laiks: I-V 8:00-14:30

Scroll to Top